blaty

FREZOWANIE

Zgodnie z Waszym projektem lub pomysłem możemy wykonać blaty klasyczne lub wykończone dekoracyjnym frezem – ogranicza nas tu tylko Wasza wyobraźnia, my zrobimy wszystko 🙂 Nie jest dla nas także problemem wykonanie w blacie wyfrezowanego ociekacza czy innych elementów 🙂
bw_foto_glowne

POMIAR

Pomiar blatów kuchennych i innych elementów wykonywany jest za pomocą urządzenia sterowanego numerycznie i kompatybilnego z maszynami CNC, na których w późniejszym etapie blaty podlegają obróbce.
blog_1

POWIERZCHNIA BLATU

Każdy znajdzie tu coś dla siebie – jeśli lubisz efekt połysku powierzchnia Twojego blatu może zostać wypolerowana, dzięki czemu będzie lśniąca i idealnie gładka. Natomiast do Twojego wnętrza bardziej pasuje blat matowy to jego powierzchnię możemy poddać szczotkowaniu, co sprawi, że kolor będzie satynowy i mniej nasycony.
IMG_0942

PROJEKT

Jeśli nie masz gotowego projektu, a po małej próbce kamienia, nie jesteś w stanie wyobrazić sobie, jak będzie wyglądał blat w Twojej kuchni, przyjedź do naszego Showroomu – wykonamy dla Ciebie wizualizację z różnymi teksturami tak, aby pokazać Ci wzór i kolorystykę wybranego kamienia na dużej powierzchni.
  • No products in the cart.